המלצות – הדרכת הנקה

מהא עדווי, אמא של נוח:  "אני חייבת להודות לך 🥰 בזכותך הצלחתי להמשיך בהנקה . נוח עכשיו בן שנה ו-3 ימים ועדיין יונק! הוא הולך ויש לו 8 שיניים ומדבר כמה מילים והכי חשוב שהוא מפותח ברמות שאין לתאר 😍 ואני קושרת את זה להנקה 💖
אז תודה רבה לך שלומית, בלעדיך לא הייתי יודעת שיש לו לשון קשורה וכבר בהתחלה הייתי מפסיקה את ההנקה 🥰💖
"

igul4
igul3

יהל אמא של עומר:  "את שלומית פגשתי 5 ימים לאחר שנולדה בתי השלישית, עומר. השתחררתי מבי"ח, לאחר הלידה, עם גודש שהלך והתעצם. למרות שהיועצת בבית החולים אמרה שזה נורמלי שיהיה גודש, הרגשתי שמשהו בזה לא נורמלי… המשכתי להניק כפי שאני יודעת משני ילדיי הבוגרים. ומשהו בכל זאת לא עבד כמו שצריך. לעומר הקטנה היה קשה להצמד לפטמה והגודש שהחמיר והחריף מאוד הקשה על הפעולה. ביום הרביעי, בערב, ביקשתי מיועצת הנקה שהכרתי מאזור המרכז, המלצה ליועצת קרובה וטובה. קיבלתי את הטלפון של שלומית. למחרת בבוקר התקשרתי וביקשתי עזרה. העזרה הגיע במיידי. מספר שעות אחכ כבר הייתי בידיה המסורות של שלומית, שבעדינות בדקה את הגורה החדשה, התבוננה בהנקה והתערבה.
שלומית אבחנה לשון קשורה והפנתה אל ד"ר ג'יין רונן. המזל הטוב היה לצידנו ותור פנוי היה כבר למחרת. הלשון היתה קשורה בדרגה הכי גבוהה וכך גם השפה העליונה. ההנקה הייתה כמעט בלתי אפשרית וללא ההבחנה המהירה של שלומית וההצעה להתקשר במיידי ולקבוע תור להתרה לבטח בזאת הייתה מסתיימת ההנקה.

שלומית עוד המשיכה ללוות ולתמוך חודשים רבים אח"כ. בהמלצתה עברה עומר טיפולי אוסטואופטיה מוצלחים ששיפרו את ההנקה באופן ניכר וההצלחה כה גדולה שגם בגיל 8 חודשים היא עודנה יונקת 🤗

עבורי, התמיכה הייתה מדהימה. התעניינות כנה והצעות קונקרטיות כיצד להקל על גודש כשהופיע ומה לעשות כדי לשפר את ההצמדה לשד. התחושה היתה שמעבר לקו יש חברה של ממש. אישה שרואה את רצוני העז להניק ותעשה הכל כדי להוות תמיכה ומשענת ולאפשר לזה לקרות. אז שלומית יקרה – אני אסירת תודה על שסייעת לי לממש את הרצון להניק 🧡"

סיון גולדמן, אמא של יובל:  "שלומית היקרה, רציתי רק להגיד תודה: על העזרה, ההדרכה  וההכוונה, על המילה הטובה, על העידוד, ההקשבה וההכלה. תודה על שאת לצידי ביום ובליל, בכל שעה או מועד. אין לי ספק שבלעדייך לא הייתי מחזיקה מעמד ושבזכותך ההנקה כל כך מוצלחת. תודה על מי שאת!"

igul1
igul5

הדר כהן, אמא של עופרי:  "ההכנה להנקה לפני הלידה נתנה לי כלים להנקה נכונה, ולזהות את הקושי כשהיה אחרי הלידה. הגעת עד נתניה בהתראה מהרגע להרגע. תודה!! שעזרת, שתמכת בהמון סבלנות, ותמיד ידעת מה להגיד כדי להרגיע ולתת מוטיבציה ולא לוותר. בזכותך אני מרגישה שלמה עם עצמי גם כשאני טועה. בזכותך למדתי לא לוותר בקלות. בזכותך למדתי להקשיב גם לעצמי.
זכיתי ללמוד ממך ולהכיר אותך! הרוגע, הרגישות, הרצון לעזור והסבלנות שלך קנו אותי והכי חשוב, החזרת לי את החיוך להנקה "

דקלה אטדגי, אמא של יובל:  "הי שלומית, רציתי לספר לך שבימים אלה סיימתי להניק את יובל. הצלחתי להניק אותו 11 חודשים וסיימתי מבחירה שלי. היה לי חשוב לשתף אותך כי זה היה החלום שלי בתקופות הקשות, ולא האמנתי שזה יקרה. מדהים שגם בילד רביעי, שנדמה שיודעים הכל, מתגלה עולם שלם של ידע… אז אני רוצה להודות לך על העזרה, המקצועיות ועל הסבלנות אין קץ. בזכותך קיבלתי את ההנקה מחדש כשכבר הייתי בטוחה שזה אבוד. יובל ואני הרווחנו ונהננו מכל רגע ואני מודה לך מאוד על כך!"

igul2
igul4

יאנה פלקס, אמא של ליאב:  "בזכותך ליאב אוכל חלב אם. את לא מבינה כמה אני מאושרת. אני בטוחה שתמשיכי לעזור לעוד הרבה אימהות ותינוקות. תודה רבה!"

ריהאם, אמא של סופי:  "כבר בהריון ידעתי שתהיה לי בעיה להניק בגלל שיש לי פטמות שטוחות. ובאמת אחרי הלידה היה מאוד קשה. הייתי מתוסכלת ושבורה. עד שפגשתי אותך. לימדת אותי הרבה מאוד דברים: איך להרים את סופי בזמן ההנקה, איך להאכיל מבקבוק האכלה פיזיולוגית, למדתי לעשות עור לעור עם סופי וחוץ מזה שזה עזר בהנקה שתינו נהנינו מזה מאוד. בנוסף, והכי חשוב, את גילית שיש לסופי לשון קשורה שהפריעה לה לינוק כמו שצריך, למרות שרופא הילדים ואחיות טיפת חלב אמרו שאין לשון קשורה. מזל שהקשבנו לך וטיפלנו בזה אצל מומחית פה ולסת.

אני רוצה להגיד לך תודה על כל העזרה והתמיכה שהמשיכה גם בין ביקורי הבית וגם אחרי הביקור האחרון. תמיד היית זמינה להודעות ושאלות שעלו גם בהמשך וידעת להרגיע אותי כשהייתי צריכה. זה לא מובן מאליו"

igul3
igul1

קרן, אמא של אופיר: "כשחיפשתי יועצת הנקה עוד לפני הלידה, לא תיארתי לעצמי שאפגוש אדם שיעניק לי תמיכה כל כך רחבה ויתעניין כך בשלומנו לאורך הזמן. זה ממש ממש לא מובן מאליו. מיותר לציין שאני מאחלת לכל הריונית ואמא שחושבת על ייעוץ הנקה לקחת אותך ולקבל את הטוב ביותר" להמלצה המלאה

טלי שריד-לוי, אמא של אבנר "התינוק שלי ואני הרווחנו חיבור טוב, גם לשד הפחות אהוב עליו, פטמות פצועות שנרפאו אחרי המלצה על משחה שבאמת עזרה, זיהוי לשון קשורה והנקה שהתאימה ליכולות של שנינו. תודה רבה!  אז תעשו לעצמכם טובה ותשמרו את מספר הטלפון של שלומית לקראת הלידה"

להמלצה  המלאה

igul5
igul2

מירב חומט-טל, אמא של אליענה:  "בלי ששמתי לב יצאנו לדרך מיוחדת. את שאלת,  הצפת, כיוונת ואני איתך. צילומים של הנקה, הודעות וואטסאפ ארוכות, שיחות, עידוד, שידרוג משאבה ובעיקר אהבה והכלה!!! ואז הגיע הרגע שהבנת שהבייביי ואני זקוקות ליותר ובדרך לא דרך מצאת לי יועצת הנקה פה, בזימבבואה, שעזרה לי להמשיך במסע לשיפור וייצוב ההנקה ומשק החלב. וכמובן שנשארת בתמונה לכל שאלה, שמחת עם כל עלייה במשקל ותמיד תמיד הזכרת לי שאני מופלאה ולוחמת ומה לא…"

להמלצה המלאה

שיתוף: