המלצות – הדרכת עיסוי תינוקות

בר גבאי, אמא של לביא:  "בסדנה של שלומית יש כל כך הרבה מעבר לסדנאת עיסוי. שלומית הביאה למפגשים שיח מעניין ומעשיר בתחומים רבים הקשורים לגידול התינוק החדש, ותוך שיתף בחוויות אחת של השנייה. אחרי כל מפגש יצאתי עם ידע, כלים וציפייה כבר למפגש הבא 🤗

שלומית מעבירה את המפגשים לא רק במקצועיות רבה אלה גם בתמיכה , הכלה ועידוד. כל זה מגיע עם ארוחת בוקר מפנקת ☺️

אז תודה רבה לך שלומית, ממני ומלביא, שעבורנו המפגשים היו לא רק זמן איכות אלא למידה וקבלת כלים לקשר בינינו , והכי חשוב מגע אוהב ❤️❤️"

igul5
igul2

בר מלכה-ג'הסי, אמא של אורי: "בדיוק היום סיימנו את סדנת העיסוי אצל שלומית וחייבת להגיד קודם כל תודה🙌  מעבר לתנועות העיסוי, הערך המוסף מהמפגשים קיבל אצלי אפילו יותר מקום מאשר העיסוי עצמו! המפגש האינטימי, שיתוף חוויות אחת של השנייה, למידה של דברים מעבר ושיח פתוח שנתן לי כל פעם להגיע עם מחשבה שליוותה אותי כל השבוע. אפילו ארוחת בוקר מפנקת כי למי יש זמן לחתוך ירקות בבוקר עם ניו בורן בבית? 😉 

אז תודה לך שלומית על היותך את, נעימה ומקצועית, שנתת לנו את כל הכלים למגע אוהב ומחבק ועל כל מה שנלווה לזה!  נהנינו מאוד 💙 "

חן מיכאל, אמא של נוגה:  "הכרתי את שלומית אחרי הלידה הראשונה כשהייתי עם בני הבכור באחד המחזורים הראשונים של שיח אימהות. מאז ועד היום בכל חופשת לידה השתתפתי גם בעיסוי תינוקות. למרות שיכולתי ללכת לעיסוי תינוקות בקופת חולים במחיר זול בהרבה בחרתי ואני ממשיכה לבחור בשלומית. הרוגע שלה והיכולת לדייק ולזקק נושאים שמטרידים ומעסיקים כל אמא טרייה גם בילד שלישי, עם חיוך, הכלה וקבלה וללא שיפוטיות מייצרים קסם מיוחד שיש רק בסדנאות של שלומית. יצאתי מכל מפגש מחוזקת, מחוייכת רגועה, טעונה באנרגיות (ולו רק נפשיות) להמשך. גם התינוקות חשים בקסם שלה…

הייתי בהרבה סדנאות בחופשות הלידה שלי אבל שלומית היא ביו היחידות שאני חוזרת אליה שוב ושוב. תודה על אינספור רגעים של קסם."
igul1
igul5

עינב יגיל, אמא של עלמה:  "בגיל 10 שבועות עלמה ואני הגענו לחוויה מדהימה בקורס עיסוי תינוקות באווירה אינטימית וביתית. כל מפגש פתח בפנינו עולם חדש של מגע אוהב והשאיר אותנו עם טעם של עוד לקראת השבוע הבא. שלומית משרה רוגע, ובקסמיה יוצרת סביבה מקבלת, לכל תינוק והכי הכי חשוב – לכל אמא.

ממליצה בחום ובאהבה גדולה על כל ליווי של שלומית 💜💚."

שביט טאבו, אמא של איתן:  "עשיתי אצל שלומית קורס עיסוי תינוקות עם בני בן החודש.. היה כיף ומהנה מאוד, נתן לנו אוויר וקצת זמן איכות שמוציא מהשגרה של הנקות, החלפות, מקלחות וכו׳.. בנוסף, זכינו להכיר עוד אימהות ותינוקות נוספים, זה נתן אוויר גדול לאמא בתחילת דרכה. האווירה במפגשים הייתה נינוחה וכמו ששלומית תמיד אמרה ״תינוק מתנהג כמו שתינוק מתנהג״.. זאת אומרת אם צריך לעצור שניה ולהניק/ להחליף חיתול, עם הילד רגע בוכה וצריך להרגיע.. הכל היה מאוד מכיל ובאווירה רגועה וכייפית! שלומית מקצוענית אמיתית!! ממליצים בחום💕😇

igul2
igul4

יעל שנידרמן, אמא של רפאל:  "חיפשתי זמן מה סנדת עיסוי לעשות עם הבן שלי.
למרות הקורונה היה לנו חשוב לצאת מהבית לזמן משותף ומהנה וכך היה!
הסדנא הייתה מעשירה וחוויתית, הן בתכנים והן בחברה וכמובן בארוחת הבוקר😉
תודה לשלומית על הידע ועל האכפתיות גם מחוץ לזמן המפגש!
מומלץ בחום ובאהבה!"

הילה הכהן ולישי:  "הסדנה של שלומית היא הרבה יותר מסדנה רגילה בה באים ללמוד. שלומית מצליחה ליצור מרחב בטוח של אמהות ויוצקת בו תוכן. היא זורמת עם הווי הקבוצה, מתאימה את עצמה לנושאים העולים במפגש ונותנת מקום של תמיכה ועידוד. שלומית מקצועית מאוד, מעבירה את הסדנה בנועם וברגישות ונותנת מקום לכל המשתתפים. כל זה לצד ארוחת בוקר מפנקת וטעימה כי הכל נעים יותר על בטן מלאה:)
עבורי המפגשים היו זמן איכות עם בני ויצירת קשרים עם אמהות נוספות. למדתי כלי יעיל ומהנה ותוך כדי הצלחתי לפרוק קצת ולקבל מענה לשאלות. ממליצה לכל אמא להגיע לסדנה, לצאת עם כלי מדהים וליהנות ממפגשים מהנים ומזמן בלתי נשכח עם הבייבי
"

igul3
igul1

אריאל בוהארון, אמא של בניה:  "זכיתי לעבור סדנת עיסוי אצל שלומית היקרה וברצוני להמליץ על כך בחום. שלומית ללא ספק בייעוד שלה ולכן הירידה לפרטים עם המון שימת לב ורגש, היא טבעית לה. ארוחת הבוקר היא רק בונוס וחלק מהנתינה שלה 🙂 התענגתי על השיח האמהי, על המרחב הבטוח לאם ולתינוק, על ההקשבה הפעילה ועל העיסוי הממוקד פעוטות באורכו ובאיכותו. יש המון ערך מוסף נילווה, בהעברת הקונספט של " מגע אוהב" ולא פונקציונאלי, ביחד עם תכנים רלוונטיים שנקראו. מה שאיחד אותנו האמהות הוא הרצון להשאר כל פעם עוד בביתה של שלומית ובאוירה הרגועה, ובכלל יש טעם של עוד גם כשהכל הסתיים. חייבת לציין שהתינוקות התנהגו נפלא באופן אחיד כמעט, וזה פלא לכשעצמו…תודה רבה!!!!!"

שירן לופו, אמא של ירדן:  "עיסוי תינוקות, יאללה פעם אחת נעשה עיסוי במקצועיות הזדמנות, חופשת לידה ונפנק את המתוקי שלי… זה מה שחשבתי.
הסדנא של שלומית היא הרבה מעבר לזה. עבורי זה היה זמן נעים של התנתקות מהכל, זמן איכות שלי עם ירדני ועם אימהות נוספות. היה מפגש אינטימי בו שלומית פתחה את ביתה הכינה עבורנו קפה ארוחת בוקר טעימה. ישבנו יחד דיברנו פרקנו עודדנו צחקנו. הרגשנו נוח. נהניתי מכל רגע ובא לי שוב … ירדן קיבל עיסוי ומגע אוהב וגם אני .
שלומית עם כל הנסיון והאהבה שלה דייקה את הסדנא להיות בדיוק מה שהייתי צריכה. ממליצה מכל הלב להתפנק ולהגיע לשלומית לעיסוי תינוקות."

igul5
igul2

ליאת לייזר, אמא של נעמי:  "הגעתי לסדנת עיסוי כדי להבטיח לעצמי זמן איכות עם הבת השנייה שלי בתוך שגרת החיים העמוסה. התלבטתי אם להקדיש לזה את הזמן כי הייתי בסדנת עיסוי עם הבת הבכורה, ואני שמחה שהצטרפתי! הסדנה של שלומית ריעננה וגם חידשה לי והייתה ברמה גבוהה מאוד. שלומית מעבירה את הסדנאות בצורה נעימה, מקצועית ורגישה ומייצרת מרחב מכיל גם לאימהות ולמפגש ביניהן, מתאימה את עצמה למה שעולה מהקבוצה. הרגשתי שזו שליחות עבורה ואני ממליצה לכל אמא. חמישה מפגשים של זמן רגוע וכיפי וארוחת בוקר שווה וטעימה (: כל אמא שתיישם עם התינוק/ת שלה את הדברים ששלומית נותנת תרוויח לכל החיים."

יאנה שחורדין, אמא של אדם:  "זכיתי לעבור סדנת עיסוי אצל שלומית היקרה וברצוני להמליץ על כך בחום. שלומית ללא ספק בייעוד שלה ולכן הירידה לפרטים עם המון שימת לב ורגש, היא טבעית לה. ארוחת הבוקר היא רק בונוס וחלק מהנתינה שלה 🙂 התענגתי על השיח האמהי, על המרחב הבטוח לאם ולתינוק, על ההקשבה הפעילה ועל העיסוי הממוקד פעוטות באורכו ובאיכותו. יש המון ערך מוסף נילווה, בהעברת הקונספט של "מגע אוהב" ולא פונקציונאלי, ביחד עם תכנים רלוונטיים שנקראו. מה שאיחד אותנו האמהות הוא הרצון להשאר כל פעם עוד בביתה של שלומית ובאוירה הרגועה, ובכלל יש טעם של עוד גם כשהכל הסתיים. חייבת לציין שהתינוקות התנהגו נפלא באופן אחיד כמעט, וזה פלא לכשעצמו…תודה רבה!!!!!"

igul4
igul3

אמילי דויטש, אמא של אלמה:  "שלומית יוצרת מרחב בטוח, מכיל ונעים מאוד עבור אמהות וילדים. הכל נעשה באווירה נעימה ומחבקת וממש מצאתי את עצמי מחכה למפגש הבא.
המפגשים מלמדים עיסוי אך מעניקים הזדמנות למפגש אחר ומיוחד עם התינוקות באופן כללי. אני שמחה שהענקתי לבת שלי ולי את ההזדמנות הזאת."

אריאל בוהארון, אמא של בניה:  "זכיתי לעבור סדנת עיסוי אצל שלומית היקרה וברצוני להמליץ על כך בחום. שלומית ללא ספק בייעוד שלה ולכן הירידה לפרטים עם המון שימת לב ורגש, היא טבעית לה. ארוחת הבוקר היא רק בונוס וחלק מהנתינה שלה 🙂 התענגתי על השיח האמהי, על המרחב הבטוח לאם ולתינוק, על ההקשבה הפעילה ועל העיסוי הממוקד פעוטות באורכו ובאיכותו. יש המון ערך מוסף נילווה, בהעברת הקונספט של " מגע אוהב" ולא פונקציונאלי, ביחד עם תכנים רלוונטיים שנקראו. מה שאיחד אותנו האמהות הוא הרצון להשאר כל פעם עוד בביתה של שלומית ובאוירה הרגועה, ובכלל יש טעם של עוד גם כשהכל הסתיים. חייבת לציין שהתינוקות התנהגו נפלא באופן אחיד כמעט, וזה פלא לכשעצמו…תודה רבה!!!!!"

igul1
igul5

נעמה פנחסי, אמא של מאיה:  "הגעתי לסדנה אחרי שפגשתי את שלומית בקליניקת הנקה ביקנעם. מיד חשתי שאני בידיים מנוסות, מקצועיות ובטוחות ושמחתי על ההזדמנות להצטרף לסדנה בהנחייתה. מן הרגע הראשון, בהגעה לביתה המזמין, הרגשתי שיש מקום נעים ומקבל עבורי ועבור שאר האימהות. כל הפרטים נחשבו והושקעה בהם אהבה: ארוחת הבוקר הטעימה והאסתטית, לימוד תנועות העיסוי בליווי חוברת מנויילנת מדויקת ובקבוק שמן חינני, השיח העמוק והנוגע בהיבטים השונים של האימהות והקטע המרגש בסיום כל מפגש. ממליצה בחום לכל מי שחפצה במפגש אמיתי, נעים, מלמד ומעורר מחשבה ❤️"

נופר לשם, אמא של אביגיל:  "בתור אמא טרייה, שמעתי על הסדנה של שלומית לגמרי במקרה. מצאנו את עצמנו, אני והקטנטונת שלי בשיא תקופת הקורונה, מגיעות לסדנה העוסקת בדיוק במה שכל כל חסר בתקופה האחרונה: המגע.
באווירה אינטימית, מכילה ומחברת, מקום שיתופי, בייתי ומקבל, קיבלנו משמעות נוספת לנושא המגע: החיבור הרגשי והפיזי בין אם לבת, התקשורת האוהבת והמחבקת, דרכי עיסוי שונות ומגוונות שעוד מהמפגש הראשון הפכו לדרך קבע אצלנו באופן כמעט יום- יומי בבית.
ללא ספק הסדנה נתנה לנו מגוון כלים, חברויות חדשות והסתכלות מחודשת על תחום החיברות ועל המשמעויות שלו בתהליך ההורות".

igul2
igul4

שני ארגס-ארליך, אמא של גפן:  "אז הגעתי לסדנת עיסוי תינוקות עם גפן שלי (ילד שני) מהפגישה השנייה כי נזכרתי קצת מאוחר וישר הרגשתי חלק🙏 מעבר לתחושה הטובה שאת נותנת, הרגישות והכנות שגרמה לי להרגיש בבית.
אני הייתי בגישה שאני באה כדי לעשות עוד סדנה שתחייה אותי קצת בחופשת הלידה-העיקר לצאת מהבית.. כמה כיף וממלא שקיבלתי הרבה מעבר. השיטת עיסוי המהממת והעובדה שקיבלתי חוברת עם פירוט מובן של העיסויים שלמדנו (וגם שמן) שנוכל להמשיך ולתת אהבה גם אחרי הסדנה שלנו ולא נשכח— תרם המון. השיח הפתוח בכל מפגש, הנושאים שהבאת היו מדוייקים לי כאמא, קיבלתי המון כלים, בטחון והעצמה. ממליצה לכל אמא ואמא לעבור את הסדנה הזו אצל שלומית!!!! בא לי שוב וכבר ביקשתי סדנת המשך 🙏🤗🤍
"

שלי המבורג, אמא של שייה:  "כשנרשמתי לסדנת עיסוי תינוקות, דמיינתי חמישה מפגשים בהם נלמד עיסוי, אכיר קצת חברות לקורס… שיהיה פשוט נחמד. במהלך המפגשים, כבר הבנתי שהסדנה מעניקה לי הרבה יותר משציפיתי.
שלומית ארגנה לנו מידי מפגש ארוחת בוקר כייפית ומפנקת, דאגה לאווירה נעימה שאיפשרה לי להרגיש בנוח, להרגיש בבית. בכל מפגש למדנו את תנועות העיסוי באיזור אחר, ותרגלנו את כל מה שלמדנו קודם, כך שגם אם פספסנו חלק, יכולנו להזכר ולתרגל שוב. בנוסף, שלומית חילקה לנו חוברת מקסימה וברורה שעזרה לנו להיזכר במהלך העיסויים בבית. המפגשים גם כללו שיח על העיסויים, על מגע אוהב ועל תקשורת עם הבייבי שלנו. מה שעזר לי להיות קשובה לשייה שלי מבחינת הרצון לעיסוי ומבחינת האופן שבו אנחנו עושות עיסוי.
מלבד זאת, שלומית הייתה קשובה לנו, לתכנים שהעלנו, לשאלות, ונתנה לנו תחושה טובה וביטחון.
כאמא טרייה, הסדנה תרמה לי, לתהליך האישי שלי כאמא ולקשר שלי עם שייה. שמחתי לגלות במפגש האחרון, כיצד מה שלמדנו יכול להתאים לכל גיל, בדרך קצת אחרת. ❤️
לאורך כל הדרך, שלומית נהגה במקצועיות, ניכר כי היא מאמינה בשיטה ובדרך העיסויים, היא נתנה לי תחושת ביטחון, סמכתי עליה ובעייני זה חשוב כאשר אנו נוגעים בגוף של הבייבי שלנו.
חשוב לי להוסיף, כי יש לנו קבוצת וואטס אפ משותפת, שם שיתפנו בעיסויים שעשינו, בקשיים שעלו ובשאלות שעלו לנו, שלומית הייתה זמינה עבורנו וזה פשוט כיף ומחמם את הלב. ממליצות בחום! שלי ושייה ❤️
"

igul3
igul1

אולגה וסקר, אמא של איתן:  "בסדנת עיסוי לתינוקות קיבלנו כלים והדרכה איך לעשות עסויים לקטנטנים. אבל יחד עם זאת למדנו שפה חדשה, שפת המגע אשר עוזרת לנו להתקרב יותר ליקר לנו מכל , לתינוק שלנו. למדנו להנות ביחד להיות ביחד ולהקשיב לתינוק שלנו. שלומית דאגה לתזכר לנו לתרגל את העיסויים שלמדנו ולא רק. שלומית דאגה לנו, לאמהות הצעירות, תמיד שאלה לשלומינו ותמיד נתנה לנו תחושה של ביטחון ורוגע ומלא חיזוקים. תודה לך יקירה על חוויה מהנה מאוד!!!"

הילה אריה-אייל, אמא של עוז:  " 'מגע אוהב' צמד מילים שנשמע טריוויאלי לגמרי אבל הפך לחלק בלתי נפרד מסדר היום שלנו. בהמון חום ואהבה שלומית מובילה סדנאות לעיסוי תינוקות ומשלבת בתוכן שיח אוהב, מחבק ומאפשר בתוך מרחב בטוח.
ממפגש למפגש לומדים עוד חלק בגוף ומי שמתמיד מזהה אצל התינוק תחושת ביטחון ואף ציפייה למגע. בין היתר ניתנים כלים להתמודד עם גזים, כאבי חניכיים ואף סקרנות גופנית.
בזכות שלומית אנחנו מידי יום דוגלים בעיסוי אוהב ומחבק, המון מגע של אהבה שרק מוסיף לחיבור המשפחתי שלנו.

שלומית תודה שהכנסת אותנו הביתה ונכנסת לנו ללב, נתראה בשיח אמהות."

igul5
igul2

שני, אמא של עידו:  "חופשת לידה שנייה בעיר חדשה וחיפשתי פעילות משותפת יחד עם התינוק והזדמנות להכיר עוד אמהות. מהרגע הראשון שהגעתי לשלומית הרגשתי נעים, שלי זה אומר הכול! אם זה הקול המרגיע של שלומית, אם זה הקבלה והרגשת הפתיחות שמיד קרתה ואם זו פשוט האווירה. פגשתי אמהות איכותיות, ונוצר שיח פורה על התינוקות והאחים הגדולים, עלינו כאמהות והתחושות שעולות ועוד ועוד, כך שהיה הרבה מעבר לעיסוי.
לוקחת איתי הלאה הרבה מעבר לעיסוי ומגע אוהב, לוקחת דוגמאות ורעיונות לעיסוי לילדים הגדולים יותר, כך שזה לגמרי מרגיש כמשהו שמשפיע גם על החוויה המשפחתית כולה 🥰😊"

ליאת הופלנד, אמא של בארי:  "הסדנה לעיסוי תינוקות היתה מהנקודות אור שלי במהלך השבוע. המפגש עם האימהות, השיח הגבוהה (הלא תינוקי) והיציאה מהבית. בנוסף לזה, הקבלה, ההכלה והסבלנות של שלומית יוצרים מרחב נוח ונעים מאוד לכל שאלה או תחושה.
והכי חשוב, המגע האוהב, המגע שדרכו יצרנו יחד, אני ובארי, שפה נוספת שדרכה אנחנו מתקשרים. מגע ושפה שילוו אותנו באופנים שונים עוד הרבה שנים!

ממליצה בחום לכל מי שרוצה זמן איכות עם התינוקי וחברה טובה!"

igul4
igul3

יעל פרקש, אמא של נועם:  "שמעתי המון על סדנאות עיסוי תינוקות, התלבטתי אם כדאי ללכת, לאן ללכת, מתי ללכת… היה חשוב לי שהסדנא תהיה כמה שיותר אישית, שנרגיש בבית. ככה היה!
בראש האירוח הביתי והחמים, עם הארוחת בוקר המפנקת, הכוס קפה המנחם אחרי לילה קשה וקבוצת האמהות התומכת, נמצאת שלומית שמוסיפה הרבה ערך מוסף למפגשים. אמנם מדובר בעיסוי תינוקות אך לא משאירים את האמא בצד וגם היא יכולה לבוא לידי ביטוי בסדנה ולשתף מה התחושות..
'מגע אוהב' הוא צמד מילים שאנחנו לוקחים איתנו לעוד הרבה זמן! יצאנו מהסדנה עם הרבה יותר מאיך מעסים תינוק!
מי שמחפשת בוקר מיוחד וקסום עם הילד שלה, זו הפעילות בשבילכן! ממליצה בחום!"

לידיה ליפשיץ, אמא של הילי:  "שלומית היקרה. הנה תם לו המפגש האחרון לעיסוי תינוקות. רציתי להודות לך על ההזדמנות ליצירת קשר איכותי עם הבת שלי. בתוך כל המרדף יצרת אווירה נעימה, נינוחה ומקצועית, שעה וחצי של הכל מהכל: ארוחת בוקר עשירה ובריאה (מה שאולי הייתי זוכה בה בצהריים אם בכלל, בגלל כל הדברים שצריכים להספיק ולא תמיד מתאפשר עם התינוקת על הידיים), שיח אימהות בגובה העיניים. שיח כנה, חושפני ללא שום ביקורת או מבט שיפוטי. אפשרת שיחה מהבטן, היית אמפטית לכאב ולקושי שחווה כל אמא בהתמודדותה עם תינוק חדש (אפילו עם ילד רביעי), התפעלת בכנות מרגעי ההצלחה בהורות שלנו, היית מקצועית בחומרים שהעלית וידעת לנרמל כשלרגע נבהלנו… וכמובן לימדת אותי להעניק מגע אוהב ואיכותי לתינוקת שלי. תודה ענקית על יכולת ההכלה, האמפטיה והנתינה. מעריכה מאוד…"

igul1
igul5

מאור קלימר, אמא של סהר:  "הסדנה הייתה כיפית ונעימה. מעבר לתחושת הרוגע ולקפה ששלומית תמיד מציעה (ותמיד כיף להגיע ולשמוע את המשפט "להכין לך קפה?") , ומעבר לעיסוי עצמו שנותן כלים קלים וטובים להעברת זמן העירות בנעימים, שלומית תמיד מעלה גם נושאים מעניינים לשיחה, ונוצר שיח טוב ופתוח בין האימהות. שיח  שבו ניתן לחלוק קשיים, ללמוד על פתרונות יצירתיים ובאופן כללי להיחשף ולהכיר אימהות נוספות שנמצאות כרגע ממש באותו מצב כמוני. היה תענוג!"

אינה אלכסנדרוביץ', אמא של איילה:  "שלומיתי יקרה, רציתי להגיד לך תודה על חוויה מדהימה, קורס עיסוי תינוקות בהנחייתך. זהו קורס שהוא הרבה מעבר לעיסוי תינוקות!

מדובר בחמישה מפגשים שיצרו סביבה מוגנת ונעימה עבורי, בה הרגשתי בנוח לדבר ולשתף בתחושות ובמחשבות שלי. יצרת עבורי בועה, בועה בה אף אחד לא שפט אותי אלא נתן לי אוזן קשבת, עצה טובה, תחושה שכל רגש שעולה בי הוא לגיטימי, תחושת חמימות ומבט רך ומבין ותומך. תחושה של קבוצה שהתגבשה לה קבוצת האימהות. בכל מפגש השארת, השארתן בי חומר למחשבה, מחשבה שהעצימה אותי ודרכי גם את המשפחה שלי.

כל זה בנוסף להדרכה מקצועית מאוד של העיסוי עצמו, בו למדנו שעיסוי עושים עם התינוק ולא לתינוק, בו דיברנו על כוחו של מגע אוהב שמלווה אדם לאורך כל תחנות חייו, למדנו וחזרנו שוב ושוב על התנועות, על האווירה בה עושים את העיסוי, על השמנים השונים ועוד ועוד.

תודה ענקית! היה לגמרי שווה לחכות ולעבור את חווית העיסוי לי ולאיילה, דווקא אצלך.

igul2
igul3

אור, אמא של ארי:  "הגעתי אל שלומית יחד עם בני לקורס עיסוי תינוקות. הציפיה היתה ללמוד לעסות ולבלות זמן איכות עם בני. בפועל החוויה היתה הרבה מעבר לכך, שלומית בדרכה הנעימה המדויקת והיחודית הצליחה להציף את אשר על ליבי, השיח שהתפתח בעקבות שיתופים היה ארגז כלים של ממש. היתה לגיטימציה לקשיים, חיזוקים על דרכי התמודדות וחוויה מחבקת ועוטפת. אין ספק כי סדנה זו היא חובה לכל הורה!"

הדר כהן, אמא של עופרי:  "שלומית המהממת!! הסיפור ביננו התחיל מההכנה ללידה, שקיבלתי ים של ידע ששווה הרבה כח וביטחון גדול לקראת הלידה השניה.. וההכנה להנקה לפני הלידה נתנה לי כלים להנקה נכונה, ולזהות את הקושי כשהיה אחרי הלידה. ואז המשכנו לסדנת עיסוי תינוקות, למגע האוהב, זמן איכות שלנו. סדנה שהיא הרבה מעבר לעיסוי!

והשיחות איתך, תמיד יצאתי עם חומר למחשבה. בזכותך אני מרגישה שלמה עם עצמי גם כשאני טועה.. בזכותך למדתי לא לוותר בקלות… בזכותך למדתי להקשיב גם לעצמי. בזכותך יצאתי מהבית😉 ועוד מלאא..
זכיתי ללמוד ממך ולהכיר אותך! הרוגע,הרגישות,הרצון לעזור והסבלנות שלך קנו אותי

igul1
igul5

נעה עזרא, אמא של אייל:  "במפגשי עיסוי תינוקות אצל שלומית, לומדים כיצד לבצע נכון את תנועות העיסוי לתינוק, אבל כל מפגש הוא הרבה מעבר לתנועות. אצל שלומית לומדים את החשיבות של המגע האוהב בין ההורה לתינוק, לומדים את הזמנים הנכונים לביצוע העיסוי ואת המשמעויות של הבכי. בכל מפגש מתקיים דיון מעניין על נושא הקשור להורות. אצל שלומית מותר לדבר על הכל, על הקשיים ועל הרגעים המאושרים ומה אנחנו לוקחים מכל דבר.

לאחר חמישה מפגשים קיבלתי כלים לביצוע העיסוי, כעת כשהתינוק עדיין קטן ועצות לגבי העתיד ואיך ניתן להמשיך עם המגע האוהב גם כשתינוק יגדל. אבל חשוב לא פחות, יצאתי עם המון תובנות לגבי הורות ואיזו אמא אני רוצה להיות עבור התינוק שלי, מה חשוב לי ומה חשוב פחות ואיך לשלב בחיים שלנו מגע נעים וחם.

שלומית, תודה רבה על הסדנה, על כל הכלים שנתת לי ועל המקום הנעים לדבר על הכל בפתיחות.
אני ממליצה בחום לכל הורה להשתתף בסדנה הזו!

אורית יופה, אמא של איתי:  "הגעתי לסדנת הדרכת עיסוי תינוקות של שלומית עם תינוק בן חצי שנה. חשבתי שאולי הוא גדול מידי אבל גיליתי שזה מאוד הרגיע אותו ועשה טוב לשנינו.

שלומית מאוד קשובה לכולם, פנויה לענות על שאלות ולהסביר לעומק לגבי העיסוי ובכלל. קיבלנו הרבה כלים למגע ועיסוי גם בעתיד, כשהילד יגדל.

הסדנה מדהימה! שלומית מדריכה מדהימה שאוהבת אנשים ותינוקות ובהחלט מרגישים זאת"

igul2
igul4

איילה סגל, אמא של יפתח:  "אחרי שהחלטתי שאני רוצה לעשות פעילות של זמן איכות עם הקטן שלי, נתקלתי במקרה בפוסט של שלומית וזה היה ממש משמיים.. כבר במפגש הראשון הבנתי שהקורס הזה הולך להיות הרבה מעבר לקורס עיסוי..

המפגשים היו כל כך נעימים, התנהלו באוירה מקבלת, תומכת, מחבקת. תמיד התגלגלנו לשיחות מעמיקות שעוד הדהדו לי רבות גם בהמשך השבוע.

שלומית העבירה גם את החלק של לימוד העיסוי וגם את השיח בצורה כל כך עדינה, עם המון המון הקשבה ותשומת לב לאמהות ולתינוקות. שלומית יצרה כל שבוע מחדש ממש אי של שקט בתוך השגרה השואבת של האמהות, שבו אפשר פשוט להיות נוכחת ולהנות. חוויה באמת מיוחדת,ממליצה בחום!"

אסתר, אמא של אריאל:  "בסדנת הדרכת עיסוי תינוקות שלומית דואגת לאווירה נעימה ומזמינה, מסבירה בצורה ברורה ובקצב טוב שמאפשר להפנים את התנועות, השיח נעים מאוד וארוחת הבוקר מפנקת! אנחנו נהנינו! "

igul3
igul1

יעל וינוקוב-טפר, אמא של נועה:  "הגעתי לסדנת העיסוי תינוקות של שלומית מתוך מטרה להעביר כמה בקרים במהלך חופשת הלידה.  בסופו של דבר, מלבד הידע בעיסוי שרכשתי, זכיתי ליהנות משיח אימהות במגוון נושאים רלוונטיים, תוך מתן עצות מקצועיות של שלומית וללא שיפוט.

המרחב הנעים ששלומית יצרה עבורנו חיזק את הקשר ביני לבין בתי, לימד אותי תחום חדש ובהחלט הפך את הבקרים בהם התקיימו המפגשים למשהו לצפות לו לאורך כל השבוע"

ליליה ויינר, אמא של איתן:  "הגעתי לסדנה בהמלצת חברה, ואני שמחה שהמתנתי ובחרתי בה על פני הסדנה של קופת החולים. בסדנה היו 5 בנות, וכל צמד אם ותינוק זכה להתייחסות אישית ומותאמת לצרכיו. התכנים הועברו בקצב מתאים. שלומית תמיד הציעה להמתין לצמד שהתעכב מעט, או חזרה על התנועות לטובת מי שפספס. הכל בנועם ובאופן זורם.

בנוסף לתכני העיסוי, נהנינו מארוחת בוקר קלילה וטעימה. שלומית התחשבה באלרגיה שלנו ודאגה לתחליפים כך שלא הרגשנו מקופחים לרגע.

האווירה במפגשים חמה, רגועה ואינטימית. הזדמנות נהדרת לחלוק, ליהנות מניסיונן והמלצותיהן של אחרות וגם להכיר חברות להמשך… "העיסוי הוא רק תירוץ"

פעילות מבורכת לחופשת הלידה, שהרעיונות והתובנות שצמחו במהלכה ילוו אותי גם הרבה אחריה"

igul5
igul2

גילי חנינא, אמא של עומר:  "עומר כבר בן 4 וחצי חודשים, את הסדנה להדרכת עיסוי תינוקות עם שלומית סיימנו לפני חודשיים ומאז לא עשינו עיסוי. בכלל. אמרתי כבר אז שבאתי יותר בשביל החברה, והעיסוי זה רק "על הדרך".

וגיל 4 חודשים, הוא מביא איתו אתגרים חדשים. קשיים בהנקה (חייב להסתכל לכל הכיוונים בדיוק כשהפטמה בפה שלו), קשיים בהרדמות (חייב לתרגל במיטה את הגלגול מהגב לבטן, סיבוב מחוגה, רגליים לפה ומה לא….), וגם "סתם" צורך בתשומת לב. זה ילד שלישי, אני לא נבהלת, יודעת שצריך איכשהו לצלוח את התקופה. נוסיף לזה גם טונוס שרירים גבוה…. וברור לי מה התשובה להכל (טוב נו, לרוב…). נזכרת במשפט של שלומית ש"זה לא הכל או כלום", וגם שהפיזיותרפיסטית שטיפלה בו בקרניו-סקראל הזכירה שזה יכול לעזור.

אז ארגנתי לנו: מגבת, משטח החתלה חד פעמי, טיטולים, מגבונים, שמן שקדים ואת חוברת התנועות. בקטנה כזה…. מוזיקת רקע נעימה. ויצאנו לדרך. לא את כל התנועות זכרתי, אבל מפה לשם, עשינו עיסוי מלא! רגליים ידיים בטן חזה גב ופנים. עומר התמסר, העברנו את הזמן עם תשומת לב ומגע, ואח"כ היה כל כך עייף וישן מעל שעתיים.

ואני? ארזתי את כל ה"ערכה". כי נראה לי שהגיע הזמן שהדברים שלמדנו בסדנת עיסוי התינוקות של שלומית יהיו תוספת חדשה וחשובה לסדר היום הנוכחי שלנו" 

שיתוף: