המלצות – הדרכת הנקה

סיון גולדמן, אמא של יובל:  "שלומית היקרה, רציתי רק להגיד תודה: על העזרה, ההדרכה  וההכוונה, על המילה הטובה, על העידוד, ההקשבה וההכלה. תודה על שאת לצידי ביום ובליל, בכל שעה או מועד. אין לי ספק שבלעדייך לא הייתי מחזיקה מעמד ושבזכותך ההנקה כל כך מוצלחת. תודה על מי שאת!"

igul1
igul5

הדר כהן, אמא של עופרי:  "שלומית החזירה לי את החיוך בהנקה!  ההכנה להנקה לפני הלידה נתנה לי כלים להנקה נכונה, ולזהות את הקושי כשהיה אחרי הלידה. הגעת עד נתניה בהתראה מהרגע להרגע. תודה!! שעזרת, שתמכת בהמון סבלנות, ותמיד ידעת מה להגיד כדי להרגיע ולתת מוטיבציה ולא לוותר. בזכותך אני מרגישה שלמה עם עצמי גם כשאני טועה. בזכותך למדתי לא לוותר בקלות. בזכותך למדתי להקשיב גם לעצמי.
זכיתי ללמוד ממך ולהכיר אותך! הרוגע, הרגישות, הרצון לעזור והסבלנות שלך קנו אותי"

דקלה אטדגי, אמא של יובל:  "הי שלומית, רציתי לספר לך שבימים אלה סיימתי להניק את יובל. הצלחתי להניק אותו 11 חודשים וסיימתי מבחירה שלי. היה לי חשוב לשתף אותך כי זה היה החלום שלי בתקופות הקשות, ולא האמנתי שזה יקרה. מדהים שגם בילד רביעי, שנדמה שיודעים הכל, מתגלה עולם שלם של ידע… אז אני רוצה להודות לך על העזרה, המקצועיות ועל הסבלנות אין קץ. בזכותך קיבלתי את ההנקה מחדש כשכבר הייתי בטוחה שזה אבוד. יובל ואני הרווחנו ונהננו מכל רגע ואני מודה לך מאוד על כך!"

igul2
igul4

יאנה פלקס, אמא של ליאב:  "בזכותך ליאב אוכל חלב אם. את לא מבינה כמה אני מאושרת. אני בטוחה שתמשיכי לעזור לעוד הרבה אימהות ותינוקות. תודה רבה!"

ריהאם, אמא של סופי:  "כבר בהריון ידעתי שתהיה לי בעיה להניק בגלל שיש לי פטמות שטוחות. ובאמת אחרי הלידה היה מאוד קשה. הייתי מתוסכלת ושבורה. עד שפגשתי אותך. לימדת אותי הרבה מאוד דברים: איך להרים את סופי בזמן ההנקה, איך להאכיל מבקבוק האכלה פיזיולוגית, למדתי לעשות עור לעור עם סופי וחוץ מזה שזה עזר בהנקה שתינו נהנינו מזה מאוד. בנוסף, והכי חשוב, את גילית שיש לסופי לשון קשורה שהפריעה לה לינוק כמו שצריך, למרות שרופא הילדים ואחיות טיפת חלב אמרו שאין לשון קשורה. מזל שהקשבנו לך וטיפלנו בזה אצל מומחית פה ולסת.

אני רוצה להגיד לך תודה על כל העזרה והתמיכה שהמשיכה גם בין ביקורי הבית וגם אחרי הביקור האחרון. תמיד היית זמינה להודעות ושאלות שעלו גם בהמשך וידעת להרגיע אותי כשהייתי צריכה. זה לא מובן מאליו"

igul3
igul1

קרן, אמא של אופיר: "כשחיפשתי יועצת הנקה עוד לפני הלידה, לא תיארתי לעצמי שאפגוש אדם שיעניק לי תמיכה כל כך רחבה ויתעניין כך בשלומנו לאורך הזמן. זה ממש ממש לא מובן מאליו. מיותר לציין שאני מאחלת לכל הריונית ואמא שחושבת על ייעוץ הנקה לקחת אותך ולקבל את הטוב ביותר" להמלצה המלאה

טלי שריד-לוי, אמא של אבנר "התינוק שלי ואני הרווחנו חיבור טוב, גם לשד הפחות אהוב עליו, פטמות פצועות שנרפאו אחרי המלצה על משחה שבאמת עזרה, זיהוי לשון קשורה והנקה שהתאימה ליכולות של שנינו. תודה רבה!  אז תעשו לעצמכם טובה ותשמרו את מספר הטלפון של שלומית לקראת הלידה"

להמלצה  המלאה

igul5
igul2

מירב חומט-טל, אמא של אליענה:  "בלי ששמתי לב יצאנו לדרך מיוחדת. את שאלת,  הצפת, כיוונת ואני איתך. צילומים של הנקה, הודעות וואטסאפ ארוכות, שיחות, עידוד, שידרוג משאבה ובעיקר אהבה והכלה!!! ואז הגיע הרגע שהבנת שהבייביי ואני זקוקות ליותר ובדרך לא דרך מצאת לי יועצת הנקה פה, בזימבבואה, שעזרה לי להמשיך במסע לשיפור וייצוב ההנקה ומשק החלב. וכמובן שנשארת בתמונה לכל שאלה, שמחת עם כל עלייה במשקל ותמיד תמיד הזכרת לי שאני מופלאה ולוחמת ומה לא…"

להמלצה המלאה